Samen in beweging: EZH liep de Kennedymars
We adviseren onze patiënten dagelijks om te werken aan een gezonde leefstijl. Maar ook voor ons als zorg- en welzijnsprofessionals is het belangrijk om fit en vitaal te blijven. En wat is er mooier dan dat samen te doen?

Al een aantal jaren staat de EZH met twee teams aan de start van de Mijlenloop. Een sportieve traditie waar we trots op zijn. Maar hardlopen is niet voor iedereen weggelegd. Daarom wilden we dit jaar iets nieuws proberen: een activiteit waaraan meer mensen uit ons netwerk mee kunnen doen.
En dat werd de Mini Kennedymars van 10 kilometer!
Maar liefst 21 deelnemers trokken samen de wandelschoenen aan. Een mooie afspiegeling van ons netwerk: huisartsen, praktijkondersteuners, fysiotherapeuten, apothekersassistenten, een postpartumcoach, een specialist ouderengeneeskunde en verschillende professionals uit het sociaal domein liepen mee. En niet alleen zorgverleners motiveerden zorgverleners om mee te lopen; de Esch liep met 7 zorgverleners mee. Maar ook diverse inwoners van de GLI groepen waren gemobilieerd en liepen mee.
Onderweg was er alle tijd om bij te praten, nieuwe mensen te leren kennen en collega's eens op een andere manier te spreken dan tijdens een programmagroep overleg of overleg over de patiënt.
Want een sterk netwerk ontstaat niet alleen aan de vergadertafel. Het ontstaat juist ook door elkaar te ontmoeten, samen iets te ondernemen en elkaar beter te leren kennen. Hoe beter we elkaar kennen, hoe makkelijker we elkaar weten te vinden wanneer dat in ons dagelijks werk nodig is.
Samen uitdragen waar we voor staan
Met onze deelname willen we zichtbaar maken waar we als EZH voor staan; samen werken aan gezondheid, vitaliteit en een gezonde leefstijl.
21 deelnemers, verschillende disciplines, één netwerk en samen 10 kilometer onderweg. Wat ons betreft een mooie nieuwe EZH-traditie!
Op naar de volgende sportieve activiteit. Heb je hiervoor een leuk idee, laat het ons weten. Misschien wordt dat de volgende!



Opmerkingen